Eigenwijs door de jaren heen

Eigenwijs Musicalkids Velsen is in 1998 opgericht door Marja Lindhout en Henk van Delden. Henk heeft de eerste acht jaar geregisseerd. Marja is die jaren voorzitter geweest en heeft de producties georganiseerd. Bij het vertrek van Henk in 2006 is zij hem opgevolgd als regisseur. In 2016 zou Doornroosje de laatste productie van Eigenwijs Musicalkids worden nadat Marja had aangegeven dat het haar laatste jaar zou zijn. Met een nieuw bestuur maakte Eigenwijs een doorstart om ook voor de jongste garde in de gemeente de unieke kans te blijven creëren om al op een echt podium een musical te spelen. Het creatief team bestaat vanaf dat moment uit Caroline Leardini (regisseur),  Jeroen Heiliegers (muzikaal leider) en Patty Boeske (choreografe).

De start

De vereniging

Vanaf dag één heeft Anne-Marie Schemmekes de vereniging financieel in goede banen geleid, waarna Merel Molenaar dit van 2008 tot 2012 heeft overgenomen. Veronique Lindhout is vanaf 2008 het bestuur gaan versterken als voorzitter. Dit deed zij tot 2012 waarna zij als penningmeester van de vereniging tot 2016 bij het bestuur is gebleven.

dag één Haar functie is in 2016 overgenomen door Lot Bosma, die als algemeen bestuurslid al vanaf 2014 betrokken was. Patrick Bellaart was de voorzitter van de vereniging van 2012 tot 2016, zijn functie is sindsdien overgenomen door Bas Bosma. Het huidige bestuur wordt nog versterkt door Frederique van Muiswinkel, Wendy Koreman, Shavawn Koese, Monique Huijboom en Beatrijs Hammerstein.

Bas Bosma

Voorzitter
06-53149145
bas.bosma@eigenwijsmusicalkids.nl

Lot Bosma

Penningmeester
06-81598551
lot.bosma@eigenwijsmusicalkids.nl

Fréderique van Muiswinkel

Secretaris
frederique.van.muiswinkel@eigenwijsmusicalkids.nl

Beatrijs Hammerstein

Algemeen bestuurslid
06-15599784
beatrijs.hammerstein@eigenwijsmusicalkids.nl

Wendy Koreman

Algemeen bestuurslid
wendy.koreman@eigenwijsmusicalkids.nl

Monique Huijboom

Algemeen bestuurslid
monique.huijboom@eigenwijsmusicalkids.nl

Shavawn Koese

Algemeen bestuurslid
shavawn.koese@eigenwijsmusicalkids.nl